پرده کرکره های آلومینیومی

همیشه به روز

در دهه 1970، ایده توسعه یک فرآیند ریخته گری و تولید نوآورانه برای سبکی از آلومینیوم به وجود آمد. محصولی که دنیای پوشش پنجره ها را زیر و رو می کند: پرده های افقی آلومینیومی. این پرده های افقی در سال 1951 با نام تجاری Luxaflex در اروپا معرفی شدند. به لطف طراحی عالی و عملکرد عملی آنها،به سرعت تبدیل به یک پوشش پنجره بسیار پرطرفدار شدند. برای کمک به انتخاب بهترین پرده های افقی، در اینجا چند نکته وجود دارد.

پرده های خوب، پرده های افقی سفارشی هستند که متناسب با اتاق و پنجره هستند  و از نظر رنگ و ظاهر کاملاً مطابقت دارند. نکته دیگر: هرچه قاب عریض‌تر باشد، بهتر است یک نوار پهن‌تر انتخاب کنید.

رنگها و طرحهای آن

این پرده ها در 117 رنگ و طرح و سایزهای 16 میلی متری و 25 میلی متری موجود میباشند که در صورت انتخاب و بر حسب سفارش مشتری تولید می گردد.

مزایای پرده افقی

پرده‌های لوکسافلکس همیشه مطابق با اندازه ‌گیری ساخته می‌شوند، به طوری که به طور یکپارچه در چارچوب شما قرار می‌گیرند. آنها شیک هستند و از فضای داخلی شما در برابر اشعه های درخشان خورشید محافظت می کنند ، همچنین وقتی بیرون کمی سردتر است به عنوان عایق نیز عمل می کند، بنا براین اتاق ها را در برابر گرما و سرما عایق می کنند ، در مصرف انرژی صرفه جویی می کنند و از مبلمان شما در برابر اشعه های مضر UV محافظت می کنند.

پرده های آلومینیومی به راحتی تمیز می شوند و تمیز نگه داشته می شوند.همچنین یک انتخاب معقول برای افرادی که به گرد و غبار حساسیت دارند!

پرده های افقی سفارشی ما تنظیم نور عالی و متغیر را به شما ارائه می دهند.

پرده های افقی نیز به دلیل سیستم های خاص ما برای پنجره های دوجداره ، سطح شیبدار( کج ) و چرخشی موجود است

نگهداری و نظافت

پرده های افقی سفارشی کنترل بهینه تابش نور را تضمین می کنند. با اشاره لت ها به سمت بالا، نور از سقف منعکس می شود که نور طبیعی و یکنواخت را تضمین می کند. به این ترتیب در اتاق نور است، اما خورشید به چشمان شما نمی تابد.

البته پرده های آلومینیومی Luxaflex  نیز کاملاً سفارشی توسط حرفه ای ها ساخته می شوند! این ما را از بقیه متمایز می کند: نگاه دقیق ما به جزئیات برای هر محصول سفارشی.

مراحل ساخت

این نوع پرده ها تهیه شده است از آلومینیوم ممذوج شده با ضخامت21/0 میلی متری که حالت فنری خاصی به خود دارند و قابلیت انعطاف پذیری خاصی دارند.

پس از برش هدریل و مونتاژ قطعات طبق سفارش ، تیغه ها ( لت ها ) به صورت صاف ( تخت ) در دستگاه قرار میگیرد که توسط  مهندسان قنی و ماشین آلات اتوماتیک قوس و پیچ دقیقی به آنها داده میشود که حالت شکنندگی به خود را نداشته باشند و در هر ابعاد و اندازه هایی تولید می شوند

Luxaflex وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *